PROMOCJE

Manicure Hybrydowy O.P.I AXXIUM

Manicure Hybrydowy

Lakier hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure Hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

System Żelowy OPI Axxium to lakiery do paznokci w formie żelu. Żele Axxium to wyjątkowa odporność i przejrzystość kolorów bez zbędnego wysiłku! Axxium działa jak niewidzialna warstwa chroniąca paznokcie, zapewniająca im wytrzymałość, aby rosły bez pęknięć i nie łamały się. Dodatkowo, Axxium nadaje paznokciom wyjątkowy połysk!

Kolorowe żele Axxium Soak-Off Gel Lacquers są łatwe do nałożenia i zapewniają gładki, nieskazitelny efekt przez dwa tygodnie. Ich użycie eliminuje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni i stóp. Ten system jest idealny na specjalne okazje, takie jak np. wakacje. Dostępny także jako FRENCH.

PEŁNY MANICURE + HYBRYDA OPI AXXIUM – 70 ZŁ

PEŁNY PEDICURE + HYBRYDA OPI AXXIUM – 90 ZŁ